wkajaku.pl
Spływy kajakowe Nidą, Czarną Nidą, Białą Nidą
Kontakt

Tel.
502 982 288

Adres e-mail
info@wkajaku.pl

Facebook
facebook/wkajakupl


Baza:
Marzysz Drugi 36E
26-021 Daleszyce

Najbliższy spływ
Pływamy codziennie.
Sobota 07.08.2021r
Brzegi-Stare Kotlice
Start: 10:00 na plaży w Brzegach.
Trasa łatwa dla początkujących, rodzin z dziećmi.
Niedziela 08.08.2021r
Morawica-Wolica
Start: 10:00 przy muszli koncertowej w Morawicy.
Trasa przygodowa, łatwa z kilkoma trudniejszymi miejscami.
Jak to działa
- Rezerwujesz kajaki
- My dowozimy do miejsca wodowania
- Płyniesz
- Odbieramy kajaki
- Transportujemy kierowców na miejsce rozpoczęcia spływu

Noclegi
Czesiek Parkita
Marzysz Drugi 35
26-021 Daleszyce
Tel. 608 251 717
Greenwood Irena I Stanisław Dygas
Borków 62
26-021 Daleszyce
Tel.
Marzysz Powoli
Marzysz Drugi 36C
26-021 Daleszyce
Tel. 791 408 077
Agroturystyka Pod lasem
Kaczyn 15B
26-021 Daleszyce
Tel. 512 027 120
Pokoje Gościnne Lizis Irena Wójtostwo 27c 26-021 Daleszyce Tel. 41 307 27 44 Tel. kom. 664 824 257

Kajakowa pogoda

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI KAJAKÓW - wkajaku.pl
1. Wypożyczanie sprzętu odbywa się na zasadach odpłatności zgodnie z cennikiem wypożyczalni kajaków ‚"wkajaku.pl".

2. Wypożyczalnia "wkajaku.pl" nie organizuje spływów kajakowych jedynie udostępnia i wypożycza sprzęt.

3.Spływy są organizowane we własnym zakresie przez uczestników i na własną odpowiedzialność.

4. Aby wypożyczyć sprzęt należy okazać dokument ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy). W przypadku, jeśli wydający sprzęt uzna klienta za niewiarygodnego, bez uzasadnienia może odmówić wypożyczenia sprzętu. Nie będą również obsługiwane osoby pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających, a także osoby niepełnoletnie.

5. Wypożyczenie sprzętu następuje po podpisaniu przez wypożyczającego oświadczenia o zapoznaniu się i zaakceptowaniu regulaminu oraz wpłaceniu należności. Z momentem podpisania w/w dokumentu za wypożyczony sprzęt wypożyczający ponosi pełną odpowiedzialność materialną.

6. Wypożyczenie sprzętu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

7. Wypożyczający zobowiązany jest do sprawdzenia stanu wypożyczanego sprzętu pod względem jakościowym, ilościowym oraz przekazania ewentualnych uwag wydającemu sprzęt.

8.Podstawowym wyposażeniem każdego sprzętu pływającego są wiosła i kamizelki asekuracyjne, których wypożyczający musi używać zgodnie z ich przeznaczeniem i ponosi pełną odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

9. Sprzęt zwracany do wypożyczalni kajaków "wkajaku.pl" powinien być w stanie umożliwiającym ponowne wypożyczenie.

10. Odbiór i zwrot sprzętu odbywa się w miejscu ustalonym wcześniej przez wypożyczającego i wypożyczalnie kajaków "wkajaku.pl"

11. Istnieje możliwość rezerwacji sprzętu na warunkach ustalonych z wypożyczalnią kajaków "wkajaku.pl".

12. Za sprzęt nie zwrócony w terminie wypożyczalnia może pobrać dodatkową opłatę w wysokości 100% należności za wypożyczenie.

13. Osoby nieletnie mogą płynąć tylko pod opieką osób pełnoletnich, które ponoszą pełną odpowiedzialność za nie, za ich zachowanie i ewentualne szkody.

14. Korzystając z kajaka zabrania się: stania i kucania na nim, siadania na burcie, rufie lub dziobie, skakania z kajaka do wody, korzystania z kajaka bez założonej kamizelki asekuracyjnej, gwałtownego dobijania do brzegu, przeciągania kajaka po lądzie, oraz jego zrzucania z pomostów. Obowiązuje zakaz spływania na progach i jazach, kajaki należy przenieść lądem..

15. Wypożyczalnia kajaków "wkajaku.pl" nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zachowanie się uczestników na spływie, a w szczególności za szkody, jakich mogliby oni dokonać, na rzecz innych osób lub firm.

16. Wypożyczalnia kajaków "wkajaku.pl" nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu nieszczęśliwych wypadków, utraty zdrowia lub śmierci uczestników spływów.

17. Wypożyczalnia kajaków "wkajaku.pl" nie ponosi odpowiedzialności za szkody, jakim mogłyby ulec pozostawione na jej terenie samochody, a w szczególności za kradzieże, uszkodzenia, dewastacje włączając w to szkody wywołane siłami natury.

18. Wcześniejsze, niż to ustalono, terminy, miejsca i godziny zakończenia spływów muszą być zaakceptowane przez wypożyczalnie kajaków "wkajaku.pl" i mogą być zrealizowane wyłącznie na jej warunkach.

19. Osoby naruszające regulamin wypożyczalni będą zobowiązane do zakończenia pływania wypożyczonym sprzętem niezależnie od czasu przebywania na wodzie bez prawa zwrotu pieniędzy.

20. Wypożyczający zobowiązany jest do stosowania się do poleceń wydawanych przez wypożyczalnie oraz służb do tego uprawnionych.

21. Za zgubienie, kradzież oraz zniszczenia nieodwracalne sprzętu wypożyczający zwraca jego równowartość w wysokości 100% ceny rynkowej bez względu na stopień jego zamortyzowania.

Pobierz REGULAMIN
wkajaku.pl - Spływy kajakowe Nidą, Czarną Nidą, Białą Nidą